SK

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

Vítejte na stránkách firmy MORAVEC group s.r.o. Jsme rodinná firma zabývající se elektronickým i mechanickým zabezpečením objektů, máme letité zkušenosti s montáží vjezdových bran a garážových vrat,  okenních fólií a v neposlední řadě se zabýváme stínicí technikou značky SERVIS CLIMAX a.s.. Jsme oficiální partner tohoto renomovaného výrobce venkovních i vnitřních žaluzií, rolet, markýz a pergol. Nabízíme kompletní sortiment stínící techniky včetně montáže a servisu. Na všechny výrobky Climax dáváme nadstandardní 4letou záruku a na motory Somfy dokonce 5let.

 

Přijďte nás navštívit v naší nově vzniklé vzorkové prodejně firmy Servis Climax a.s. na Dolnostudénské ul., rádi Vám předvedeme co všechno výrobky CLIMAX umí.

 

 

 

 

 
 
kontakt
 

MORAVEC group s.r.o.

Dolnostudénská 8

787 01 Šumperk

kontakt
 

Tel.: 608 886 218

E-mail: info@moravecgroup.cz

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.

 
Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Ich používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.  

 

Rozumiem

 

 

Viac informácií

 

 

Rozumiem   Viac informácií

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 608 886 218
     
  info@morave.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT